Vishay/BCcomponents MAL215766221E3
MAL215766221E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215766221E3
Brief Description
220UF 400V 35X25MM 85C 5000H
Datasheet Download
MAL215766221E3.pdf
Availability of MAL215766221E3
QUANTITY
MAL215766221E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215766221E3
Internal Part NumberEIS-MAL215766221E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215766221E3
Related LinksMAL2157, MAL215766221E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215766221E3 Details Description
Related parts for MAL215766221E3
IC PROGRAM 4.500V RESET SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 51.1KOHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK 4.72"L X 2.58"W datasheet.pdf
Connector Receptacle 24 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
CAP CER 1.8PF 25V C0G 0201 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RES 10K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
SDRAM SDR 64MX16 166MHZ 54TSOPII datasheet.pdf
RES SMD 300K OHM 1% 1/2W 0805 datasheet.pdf