Vishay/BCcomponents MAL215786221E3
MAL215786221E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215786221E3
Brief Description
220UF 400V 35X25MM 85C 5000H
Datasheet Download
MAL215786221E3.pdf
Availability of MAL215786221E3
QUANTITY
MAL215786221E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215786221E3
Internal Part NumberEIS-MAL215786221E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215786221E3
Related LinksMAL2157, MAL215786221E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215786221E3 Details Description
Related parts for MAL215786221E3
CONN PLUG WATERPROOF 10POS FMALE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
DISPLAY 0.4" SGL 625NM RED datasheet.pdf
CAP CER 1UF 16V X7R 0805 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 30POS SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
SPECIAL METRIC UNIVERSAL SAEFTY datasheet.pdf
CABLE datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM XCUT datasheet.pdf
CAP CER 3.9PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf