Amphenol Industrial 97-3107A24-7SW-940
97-3107A24-7SW-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A24-7SW-940
Brief Description
AB 16C 14#16, 2#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107A24-7SW-940.pdf
Availability of 97-3107A24-7SW-940
QUANTITY
97-3107A24-7SW-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A24-7SW-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A24-7SW-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A24-7SW-940
Related Links97-3107A2, 97-3107A24-7SW-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A24-7SW-940 Details Description
Related parts for 97-3107A24-7SW-940
TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
SCR MOD PWR 600V 70A ADD-A-PAK datasheet.pdf
RES SMD 6.34K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
IC UART 44-PLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 46.4KOHM 0.01% 0.4W 1206 datasheet.pdf
CAP FILM 2UF 10% AXIAL CAN datasheet.pdf
CONN RCPT 28POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
SERIAL UPCI BOARD 2 PORT datasheet.pdf
RACEWAY 1-1/4" INT CVR IVORY datasheet.pdf
CAP FILM 220NF 10% 310VAC AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN datasheet.pdf