Vishay/BCcomponents MAL215916151E3
MAL215916151E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215916151E3
Brief Description
150UF 400V 22X40MM 105C 5000H
Datasheet Download
MAL215916151E3.pdf
Availability of MAL215916151E3
QUANTITY
MAL215916151E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215916151E3
Internal Part NumberEIS-MAL215916151E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215916151E3
Related LinksMAL2159, MAL215916151E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215916151E3 Details Description
Related parts for MAL215916151E3
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 81BGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
LED YELLOW CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 100MA 125V datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 91MA 5.7 OHM SMD datasheet.pdf
RES 120 OHM 0.6W 0.005% RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
RES SMD 10.7K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TV 5C 5#16 SKT RECP datasheet.pdf
TV 12C 8#20 4#16 PIN PLUG datasheet.pdf
220UF 25V 10X25MM 125C 4000H datasheet.pdf