Vishay/BCcomponents MAL215956221E3
MAL215956221E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215956221E3
Brief Description
220UF 400V 30X35MM 105C 5000H
Datasheet Download
MAL215956221E3.pdf
Availability of MAL215956221E3
QUANTITY
MAL215956221E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215956221E3
Internal Part NumberEIS-MAL215956221E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215956221E3
Related LinksMAL2159, MAL215956221E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215956221E3 Details Description
Related parts for MAL215956221E3
JUMPER-H9992TR/A3047S/X 8" datasheet.pdf
CONN HEADER 2MM DUAL R/A 50POS datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC REG LDO 12V 1.5A DDPAK datasheet.pdf
CONN RCPT 46POS WALL MT W/PINS datasheet.pdf
XFRMR SEMI-TORO 6VA THRU HOLE datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 120A TO220-3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
Connector Receptacle 62 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf