Vishay/BCcomponents MAL216255223E3
MAL216255223E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL216255223E3
Brief Description
22000UF 16V 35X40MM 105C 5000H
Datasheet Download
MAL216255223E3.pdf
Availability of MAL216255223E3
QUANTITY
MAL216255223E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL216255223E3
Internal Part NumberEIS-MAL216255223E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL216255223E3
Related LinksMAL2162, MAL216255223E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL216255223E3 Details Description
Related parts for MAL216255223E3
MOD PWR ENTRY 2PL QC 3MM SNAP-IN datasheet.pdf
IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 8PWR 12SGL 2.36MM datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
2M THICK DNET CABLE 1M 1F CONN datasheet.pdf
RES 1K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
UNIVERSAL MAT UMQ-4770-F datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER PAR 18SIP datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100" datasheet.pdf