Vishay/BCcomponents MAL216256153E3
MAL216256153E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL216256153E3
Brief Description
15000UF 25V 35X40MM 105C 5000H
Datasheet Download
MAL216256153E3.pdf
Availability of MAL216256153E3
QUANTITY
MAL216256153E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL216256153E3
Internal Part NumberEIS-MAL216256153E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL216256153E3
Related LinksMAL2162, MAL216256153E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL216256153E3 Details Description
Related parts for MAL216256153E3
CAP TANT 47UF 10V 10% RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
IC SUPERVISOR HEX 1% 20TQFN datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 10NS 128TQFP datasheet.pdf
SOLDR SLV .170" IMM RES W/LEAD datasheet.pdf
RES SMD 2.7K OHM 5% 2W 2512 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CAP FILM 62NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf
TV 18C 18#20 PIN RECP datasheet.pdf
Virtex-E 1.8 V FPGA Field Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf