Vishay/BCcomponents MAL250026102E3
MAL250026102E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL250026102E3
Brief Description
1000UF 400V 50X80MM 85C 2000H
Datasheet Download
MAL250026102E3.pdf
Availability of MAL250026102E3
QUANTITY
MAL250026102E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL250026102E3
Internal Part NumberEIS-MAL250026102E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL250026102E3
Related LinksMAL2500, MAL250026102E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL250026102E3 Details Description
Related parts for MAL250026102E3
CAP CER 0.033UF 50V X7R 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER 14POS DUAL TIN SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
RND SPACER 0.171" NYLON 19.69MM datasheet.pdf
RES 25.5 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 165K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 61POS SKT datasheet.pdf
RES SMD 20M OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf