Vishay/BCcomponents MAL250026222E3
MAL250026222E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL250026222E3
Brief Description
2200UF 400V 65X105MM 85C 2000H
Datasheet Download
MAL250026222E3.pdf
Availability of MAL250026222E3
QUANTITY
MAL250026222E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL250026222E3
Internal Part NumberEIS-MAL250026222E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package16
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL250026222E3
Related LinksMAL2500, MAL250026222E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL250026222E3 Details Description
Related parts for MAL250026222E3
RES SMD 620K OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
IC DEEP SYNC FIFO 8KX18 64LQFP datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 16A 125V datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS FEMALE SLD GOLD datasheet.pdf
RES 2.26K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 50MA 500 MOHM datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
OSC PROG 8NS 20PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
CAP FILM 0.0091UF 5% 1250VDC AXI datasheet.pdf