Vishay/BCcomponents MALSECA00BB033HARK
MALSECA00BB033HARK picture photo
Mfg. Part Number
MALSECA00BB033HARK
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
0,33UF 50V 4X5,3
Datasheet Download
MALSECA00BB033HARK.pdf
Availability of MALSECA00BB033HARK
QUANTITY
MALSECA00BB033HARK Order Process
Ship out your order
Specifications of MALSECA00BB033HARK
Internal Part NumberEIS-MALSECA00BB033HARK
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MALSECA00BB033HARK
Related LinksMALSECA00, MALSECA00BB033HARK Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MALSECA00BB033HARK Details Description
Related parts for MALSECA00BB033HARK
SWITCH SLIDE SPDT 3A 120V datasheet.pdf
IC REG LDO 5V/ADJ 0.25A 8SOIC datasheet.pdf
CABLE I/O TO PCB RCPT LSZH 5M datasheet.pdf
LED RED CLEAR 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 25W datasheet.pdf
RES 2.05K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 6.65 OHM 1% 20W datasheet.pdf
RES 56.2 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG W/PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
RES SMD 412K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf