Maxim Integrated MAX6313UK45D1-T
MAX6313UK45D1-T picture photo
Mfg. Part Number
MAX6313UK45D1-T
Brief Description
IC PROGRAM 4.500V RESET SOT23-5
Datasheet Download
MAX6313UK45D1-T.pdf
Availability of MAX6313UK45D1-T
QUANTITY
MAX6313UK45D1-T Order Process
Ship out your order
Specifications of MAX6313UK45D1-T
Internal Part NumberEIS-MAX6313UK45D1-T
ResetActive High
Reset Timeout1 ms Minimum
Voltage - Threshold4.5V, Adj
Operating Temperature0°C ~ 70°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAX6313UK45D1-T
Related LinksMAX6313, MAX6313UK45D1-T Datasheet, Maxim Integrated Distributor
MAX6313UK45D1-T Details Description
Related parts for MAX6313UK45D1-T
FUSE BRD MNT 4A 32VAC 63VDC 0603 datasheet.pdf
RES SMD 8.66KOHM 0.5% 1/16W 0603 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 100 OHM 5% 50W datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole Wire Wrap datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 12VIN 9VOUT SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
RES 3.74K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 104K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf