Maxim Integrated MAX6313UK47D4-T
MAX6313UK47D4-T picture photo
Mfg. Part Number
MAX6313UK47D4-T
Brief Description
IC PROGRAM 4.700V RESET SOT23-5
Datasheet Download
MAX6313UK47D4-T.pdf
Availability of MAX6313UK47D4-T
QUANTITY
MAX6313UK47D4-T Order Process
Ship out your order
Specifications of MAX6313UK47D4-T
Internal Part NumberEIS-MAX6313UK47D4-T
ResetActive High
Reset Timeout1.12 s Minimum
Voltage - Threshold4.7V, Adj
Operating Temperature0°C ~ 70°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAX6313UK47D4-T
Related LinksMAX6313, MAX6313UK47D4-T Datasheet, Maxim Integrated Distributor
MAX6313UK47D4-T Details Description
Related parts for MAX6313UK47D4-T
CAP FILM 0.18UF 10% 100VDC 2820 datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 470 OHM 1506 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 10POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
CAP MICA 82PF 5% 300V SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 630V NP0 2225 datasheet.pdf
RES SMD 26.7 OHM 1% 1W 2615 datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 5% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
CAP TANT 0.39UF 10% 75V AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP CER 36PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf