Maxim Integrated MAX6313UK49D1-T
MAX6313UK49D1-T picture photo
Mfg. Part Number
MAX6313UK49D1-T
Brief Description
IC PROGRAM 4.900V RESET SOT23-5
Datasheet Download
MAX6313UK49D1-T.pdf
Availability of MAX6313UK49D1-T
QUANTITY
MAX6313UK49D1-T Order Process
Ship out your order
Specifications of MAX6313UK49D1-T
Internal Part NumberEIS-MAX6313UK49D1-T
ResetActive High
Reset Timeout1 ms Minimum
Voltage - Threshold4.9V, Adj
Operating Temperature0°C ~ 70°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAX6313UK49D1-T
Related LinksMAX6313, MAX6313UK49D1-T Datasheet, Maxim Integrated Distributor
MAX6313UK49D1-T Details Description
Related parts for MAX6313UK49D1-T
CONN CIR FEMALE 4POS CBL MNT datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 12.5A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
IC EEPROM 8KBIT 20MHZ 8DIP datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 50V 2A SMB datasheet.pdf
IC LP ADSL LINE DRIVER 8-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CAP TRIMMER 3-8PF 100V SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .125" datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
CAP FILM 0.075UF 5% 400VDC AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL datasheet.pdf
1.8 V, Micro-Power, 8/10/12-Bit ADCs in 6 Lead SOT-23 IC datasheet.pdf