Maxim Integrated MAX6334UR22D3+T
MAX6334UR22D3+T picture photo
Mfg. Part Number
MAX6334UR22D3+T
Brief Description
IC MPU/RESET CIRC 2.20V SOT23-3
Datasheet Download
MAX6334UR22D3+T.pdf
Availability of MAX6334UR22D3+T
QUANTITY
MAX6334UR22D3+T Order Process
Ship out your order
Specifications of MAX6334UR22D3+T
Internal Part NumberEIS-MAX6334UR22D3+T
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesLead (SnPb) Finish for COTS
Long-Term Supply Program
Number of Voltages Monitored1
OutputOpen Drain or Open Collector
ResetActive Low
Reset Timeout100 ms Minimum
Voltage - Threshold2.2V
Operating Temperature-40°C ~ 125°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Supplier Device PackageSOT-23-3
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAX6334UR22D3+T
Related LinksMAX6334, MAX6334UR22D3+T Datasheet, Maxim Integrated Distributor
MAX6334UR22D3+T Details Description
Related parts for MAX6334UR22D3+T
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32TQFP datasheet.pdf
CAP PUSHBUTTON SQUARE CLR/AMBER datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 15V 140W datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 62POS R/A datasheet.pdf
RES SMD 0.82 OHM 2% 1/5W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES METAL OX 1W 1 OHM 5% AXL datasheet.pdf
RES SMD 649 OHM 1% 1.5W 2512 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 900V 1.7A D2PAK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 5W datasheet.pdf