GeneSiC Semiconductor MBR200200CT
MBR200200CT picture photo
Mfg. Part Number
MBR200200CT
Brief Description
DIODE MOD SCHOTTKY 200V 200A CC
Datasheet Download
MBR200200CT.pdf
Availability of MBR200200CT
QUANTITY
MBR200200CT Order Process
Ship out your order
Specifications of MBR200200CT
Internal Part NumberEIS-MBR200200CT
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBR200200CT
Related LinksMBR20, MBR200200CT Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MBR200200CT Details Description
Related parts for MBR200200CT
RES SMD 270K OHM 0.5% 1/8W 1206 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V datasheet.pdf
IC DETECT/REG 400MA 2.5V SOT23-5 datasheet.pdf
IC BUS BUFFER TRI-ST QD 14SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
KEB1 POWER ENTRY MODUL 10A datasheet.pdf
IMPACT BP 6X16 DUAL WALL SN/PB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W datasheet.pdf
RES 71.5K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf