GeneSiC Semiconductor MBR2X120A200
MBR2X120A200 picture photo
Mfg. Part Number
MBR2X120A200
Brief Description
DIODE SCHOTTKY 200V 240A SOT227
Datasheet Download
MBR2X120A200.pdf
Availability of MBR2X120A200
QUANTITY
MBR2X120A200 Order Process
Ship out your order
Specifications of MBR2X120A200
Internal Part NumberEIS-MBR2X120A200
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBR2X120A200
Related LinksMBR2X1, MBR2X120A200 Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MBR2X120A200 Details Description
Related parts for MBR2X120A200
TRANS NPN 20V 1.25A SOT23-3 datasheet.pdf
DEK 5/6 MULTI CARD 1000/BX datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
Crystal 8.0000MHz 30ppm 18pF 60 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 225POS GOLD datasheet.pdf
FFC 1 TYPE D 11 CKTS LGT 229 datasheet.pdf
BOARD DEMO FOR A2541R24A datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
LOCATOR ASSY datasheet.pdf
58 MODII HDR DRST UNSHRD STKG datasheet.pdf
CONN HEADER 2POS 2MM R/A SMD datasheet.pdf