GeneSiC Semiconductor MBR60030CTRL
MBR60030CTRL picture photo
Mfg. Part Number
MBR60030CTRL
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Arrays
Brief Description
DIODE MODULE 600A 30V 2TOWER
Datasheet Download
MBR60030CTRL.pdf
Availability of MBR60030CTRL
QUANTITY
MBR60030CTRL Order Process
Ship out your order
Specifications of MBR60030CTRL
Internal Part NumberEIS-MBR60030CTRL
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Arrays
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBR60030CTRL
Related LinksMBR600, MBR60030CTRL Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MBR60030CTRL Details Description
Related parts for MBR60030CTRL
RES ARRAY 2 RES 510 OHM 0606 datasheet.pdf
CONN SPRING 6POS DUAL .370 SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
RES 220K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
SENSOR PROX NPN 5.6MM 12-24VDC datasheet.pdf
CONN SOCKET 40PIN GOLD W/STR REL datasheet.pdf
FIXED IND 56UH 213MA 2.7 OHM SMD datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
RES SMD 33 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf