GeneSiC Semiconductor MBRT40035RL
MBRT40035RL picture photo
Mfg. Part Number
MBRT40035RL
Brief Description
DIODE MODULE 35V 400A 3T0WER
Datasheet Download
MBRT40035RL.pdf
Availability of MBRT40035RL
QUANTITY
MBRT40035RL Order Process
Ship out your order
Specifications of MBRT40035RL
Internal Part NumberEIS-MBRT40035RL
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBRT40035RL
Related LinksMBRT4, MBRT40035RL Datasheet, GeneSiC Semiconductor Distributor
MBRT40035RL Details Description
Related parts for MBRT40035RL
TRANS PNP 40V 0.15A SOT563F datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC COUNTER U/D 6BIT UNIV 28-PLCC datasheet.pdf
IC RESET MPU LOW PWR SOT23-5 datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 25V 10% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W datasheet.pdf
RES 361K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100' datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
XCEDE LEFT 4PVH 6COL datasheet.pdf
RESISTOR POWER ADJ 2.25K OHM 25W datasheet.pdf