Bulgin PXM7010/32S/CR/0507/SN
PXM7010/32S/CR/0507/SN picture photo
Mfg. Part Number
PXM7010/32S/CR/0507/SN
Brief Description
CONN HSG PLUG FLEX 32POS SKTS
Datasheet Download
PXM7010/32S/CR/0507/SN.pdf
Availability of PXM7010/32S/CR/0507/SN
QUANTITY
PXM7010/32S/CR/0507/SN Order Process
Ship out your order
Specifications of PXM7010/32S/CR/0507/SN
Internal Part NumberEIS-PXM7010/32S/CR/0507/SN
PackagingBulk
Connector TypePlug for Female Contacts
Number of Positions32
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXM7010/32S/CR/0507/SN
Related LinksPXM7010/32S, PXM7010/32S/CR/0507/SN Datasheet, Bulgin Distributor
PXM7010/32S/CR/0507/SN Details Description
Related parts for PXM7010/32S/CR/0507/SN
IDC CABLE - MKS50K/MC50F/MCF50K datasheet.pdf
FIXED IND 72NH 400MA 490 MOHM datasheet.pdf
SWITCH DIP PIANO UNSEAL 5POS 30V datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM datasheet.pdf
RES SMD 29.4KOHM 0.01% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 25W datasheet.pdf
DISTRIBUTOR SURGE PROTECTION datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM TH datasheet.pdf
MKP 0.82UF 5% 1000VDC DRAWING T5 datasheet.pdf