FFF MBS12GX150004XX4XX
MBS12GX150004XX4XX picture photo
Mfg. Part Number
MBS12GX150004XX4XX
Manufacturer
Product Category
Fiber Optics - Switches, Multiplexers, Demultiplexers
Brief Description
MULTIMODE COUPLER 1M
Datasheet Download
MBS12GX150004XX4XX.pdf
Availability of MBS12GX150004XX4XX
QUANTITY
MBS12GX150004XX4XX Order Process
Ship out your order
Specifications of MBS12GX150004XX4XX
Internal Part NumberEIS-MBS12GX150004XX4XX
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Optoelectronics
FamilyFiber Optics - Switches, Multiplexers, Demultiplexers
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MBS12GX150004XX4XX
Related LinksMBS12GX15, MBS12GX150004XX4XX Datasheet, FFF Distributor
MBS12GX150004XX4XX Details Description
Related parts for MBS12GX150004XX4XX
IC REG LDO 1.2V 0.8A 8SOPWRPAD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 WW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC SWITCH SPDT SC88 datasheet.pdf
RES 330 OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
CAP 1F -10% +30% 2.7V T/H datasheet.pdf
OSC MEMS 75.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V datasheet.pdf
OSC MEMS PROG datasheet.pdf
CAP FILM 1.2UF 10% 1.5KV RADIAL datasheet.pdf