Panduit MC25X50WH2
MC25X50WH2 picture photo
Mfg. Part Number
MC25X50WH2
Manufacturer
Product Category
Wire Ducts, Raceways
Brief Description
WIRE DUCT PVC SLOTTED
Datasheet Download
MC25X50WH2.pdf
Availability of MC25X50WH2
QUANTITY
MC25X50WH2 Order Process
Ship out your order
Specifications of MC25X50WH2
Internal Part NumberEIS-MC25X50WH2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Cables, Wires - Management
FamilyWire Ducts, Raceways
SeriesPANDUCT®
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MC25X50WH2
Related LinksMC25X, MC25X50WH2 Datasheet, Panduit Distributor
MC25X50WH2 Details Description
Related parts for MC25X50WH2
CONN BNC PLUG STR 50 OHM PUSH datasheet.pdf
THERMISTOR PTC 500 OHM 265V datasheet.pdf
IC REG LDO 3V/3.3V 10SON datasheet.pdf
IC SRAM 128KBIT 20NS 64TQFP datasheet.pdf
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMA datasheet.pdf
RES SMD 27.4KOHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1MM .178M 31POS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 31POS PIN datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf