Cornell Dubilier Electronics MCM01-014CD150J-F
MCM01-014CD150J-F picture photo
Mfg. Part Number
MCM01-014CD150J-F
Brief Description
CAP MICA 15PF 5% 500V SMD
Datasheet Download
MCM01-014CD150J-F.pdf
Availability of MCM01-014CD150J-F
QUANTITY
MCM01-014CD150J-F Order Process
Ship out your order
Specifications of MCM01-014CD150J-F
Internal Part NumberEIS-MCM01-014CD150J-F
PackagingBulk
Capacitance15pF
Tolerance±5%
Voltage - Rated500V
Lead Spacing-
Operating Temperature-55°C ~ 200°C
FeaturesRF, High Frequency
Size / Dimension-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MCM01-014CD150J-F
Related LinksMCM01-01, MCM01-014CD150J-F Datasheet, Cornell Dubilier Electronics Distributor
MCM01-014CD150J-F Details Description
Related parts for MCM01-014CD150J-F
CONN ACC MARKER STRIP UNPRINTED datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SENSOR HALLOGIC HALL EFFECT datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 18-36VIN 09VOUT datasheet.pdf
CONV DC/DC 30W 12-36VIN 12VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 25W datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG datasheet.pdf
BOARD CPU SH7758 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM L-TAB datasheet.pdf
PGS GRAPHITE SHEET datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 8SOT datasheet.pdf