ITT Cannon, LLC MDM-100SH001K-A174
MDM-100SH001K-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-100SH001K-A174
Brief Description
MICRO 100 SKT 18" YEL JACKS
Datasheet Download
MDM-100SH001K-A174.pdf
Availability of MDM-100SH001K-A174
QUANTITY
MDM-100SH001K-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-100SH001K-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-100SH001K-A174
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-100SH001K-A174
Related LinksMDM-100SH, MDM-100SH001K-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-100SH001K-A174 Details Description
Related parts for MDM-100SH001K-A174
OPTOISO 3.75KV DARL W/BASE 6DIP datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG DUAL 24SOIC datasheet.pdf
SIMULATOR C6X UNIX HLL datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 22POS datasheet.pdf
IP MODULE CORE1553 BUS CTLR datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
RES 46.4 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
STD UMQ SFTY MAT YELLOW 24"X60" datasheet.pdf
DIL SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf