ITT Cannon, LLC MDM-100SH001L-A174
MDM-100SH001L-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-100SH001L-A174
Brief Description
MICRO 100C S 18" YEL JACKS NI
Datasheet Download
MDM-100SH001L-A174.pdf
Availability of MDM-100SH001L-A174
QUANTITY
MDM-100SH001L-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-100SH001L-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-100SH001L-A174
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-100SH001L-A174
Related LinksMDM-100SH, MDM-100SH001L-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-100SH001L-A174 Details Description
Related parts for MDM-100SH001L-A174
RES SMD 69.8KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.3A 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 30.1 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 4.75M OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
RES 0.05 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 3.16K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
CONN CODING KEY datasheet.pdf
HEATSINK 60X40X9.5MM XCUT T412 datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 20AWG SLATE 100' datasheet.pdf
CAP CER 39PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf