ITT Cannon, LLC MDM-100SH009F-A174
MDM-100SH009F-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-100SH009F-A174
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 100C S 24" YEL FLOAT NI
Datasheet Download
MDM-100SH009F-A174.pdf
Availability of MDM-100SH009F-A174
QUANTITY
MDM-100SH009F-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-100SH009F-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-100SH009F-A174
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-100SH009F-A174
Related LinksMDM-100SH, MDM-100SH009F-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-100SH009F-A174 Details Description
Related parts for MDM-100SH009F-A174
TERMINAL SPLICE 14-18AWG BLUE datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
RES 10 OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
BUZZER 3-30DC 80DB FLANGE 3KHZ datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 50V 16A DO4 datasheet.pdf
IC FPGA 680 I/O 1738FCBGA datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 257MA 2.8 OHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156" datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS BOX MNT PIN datasheet.pdf