ITT Cannon, LLC MDM-100SH041K-A174
MDM-100SH041K-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-100SH041K-A174
Brief Description
MICRO 100C S 120" RBW JACKS NI
Datasheet Download
MDM-100SH041K-A174.pdf
Availability of MDM-100SH041K-A174
QUANTITY
MDM-100SH041K-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-100SH041K-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-100SH041K-A174
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-100SH041K-A174
Related LinksMDM-100SH, MDM-100SH041K-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-100SH041K-A174 Details Description
Related parts for MDM-100SH041K-A174
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SDIP datasheet.pdf
Connector Receptacle 78 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 464 OHM 0.1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
CONV DC/DC 3.5W 4.5-9VIN 09VOUT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 5.6 OHM 5% 500W datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 700MA 520 MOHM datasheet.pdf
DIP CABLE 10POS datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 90W datasheet.pdf
RES 3.01 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS datasheet.pdf