ITT Cannon, LLC MDM-100SH048L
MDM-100SH048L picture photo
Mfg. Part Number
MDM-100SH048L
Brief Description
MICRO 100C SKT 48" RBW JACKS
Datasheet Download
MDM-100SH048L.pdf
Availability of MDM-100SH048L
QUANTITY
MDM-100SH048L Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-100SH048L
Internal Part NumberEIS-MDM-100SH048L
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-100SH048L
Related LinksMDM-10, MDM-100SH048L Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-100SH048L Details Description
Related parts for MDM-100SH048L
RES SMD 12.4 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.25A SOT23A-3 datasheet.pdf
RES 750 OHM 1/8W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
SNSR HALL EFF DGTL LATCH SOT23W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT STRGHT 15POS PIN datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 512KB FLASH 44TQFP datasheet.pdf
AM5 SWITCH 11A SPDT SHRT HNG LVR datasheet.pdf
55A CABLE/SINGLE WALL datasheet.pdf