ITT Cannon, LLC MDM-100SHC10B-A174
MDM-100SHC10B-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-100SHC10B-A174
Brief Description
MICRO 100C S 30" WHT NI
Datasheet Download
MDM-100SHC10B-A174.pdf
Availability of MDM-100SHC10B-A174
QUANTITY
MDM-100SHC10B-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-100SHC10B-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-100SHC10B-A174
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-100SHC10B-A174
Related LinksMDM-100SH, MDM-100SHC10B-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-100SHC10B-A174 Details Description
Related parts for MDM-100SHC10B-A174
FIXED IND 2.5MH 2.2A 499 MOHM TH datasheet.pdf
RES .01 OHM 1% 1W AXIAL WW datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SMINI2 datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS W/SKT INLINE datasheet.pdf
RES 2.113K OHM 1W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM L-TAB datasheet.pdf
508 TB PLU PLU HOOK/E datasheet.pdf
CAP CER 10PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
PROXIMITY SWITCH datasheet.pdf
CRYSTAL 50.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf