ITT Cannon, LLC MDM-15PH010L-A174
MDM-15PH010L-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15PH010L-A174
Brief Description
MICRO 15C P 30" YEL JACKS NI
Datasheet Download
MDM-15PH010L-A174.pdf
Availability of MDM-15PH010L-A174
QUANTITY
MDM-15PH010L-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15PH010L-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-15PH010L-A174
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15PH010L-A174
Related LinksMDM-15PH, MDM-15PH010L-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15PH010L-A174 Details Description
Related parts for MDM-15PH010L-A174
IC SRAM SUPERVSR 28-SOIC datasheet.pdf
IC CONFIG MULTI-FUNC GATE 6XSON datasheet.pdf
FIXED IND 4.7NH 800MA 100 MOHM datasheet.pdf
CAP TANT 470UF 20% 10V AXIAL datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZB24 M40 datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 133MA 4.5 OHM TH datasheet.pdf
RES SMD 0.4 OHM 5% 2W J LEAD datasheet.pdf
PMR7 INSIDE CORNER FITTING datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 5 (Power) Position Through Hole Solder datasheet.pdf
IC TELECOM SWITCH 170MA 8FLATPAK datasheet.pdf
CAP FILM 1600VDC 0.24UF RADIAL datasheet.pdf