ITT Cannon, LLC MDM-15PH019P-A174
MDM-15PH019P-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15PH019P-A174
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 15C P 6" YEL JACKP NI
Datasheet Download
MDM-15PH019P-A174.pdf
Availability of MDM-15PH019P-A174
QUANTITY
MDM-15PH019P-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15PH019P-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-15PH019P-A174
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15PH019P-A174
Related LinksMDM-15PH, MDM-15PH019P-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15PH019P-A174 Details Description
Related parts for MDM-15PH019P-A174
RES SMD 560 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FAN FILTER ANODIZED BLACK 60MM datasheet.pdf
INSULATION PUNCH datasheet.pdf
1MM JMPR LGT 178 TYPE D 26POS datasheet.pdf
RES 73.2 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 18POS 1.27MM T/H R/A datasheet.pdf
FIXED IND 270NH 853MA 110 MOHM datasheet.pdf
TXRX DWDM EML 100GHZ C-BAND XFP datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X9.5MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE SKT datasheet.pdf
DIODE ZENER 15V 350MW SOT23-3 datasheet.pdf
RELAY SSR 480 V datasheet.pdf