ITT Cannon, LLC MDM-15PH048B-A174-1E
MDM-15PH048B-A174-1E picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15PH048B-A174-1E
Brief Description
MICRO 15C PIN 48" RBW
Datasheet Download
MDM-15PH048B-A174-1E.pdf
Availability of MDM-15PH048B-A174-1E
QUANTITY
MDM-15PH048B-A174-1E Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15PH048B-A174-1E
Internal Part NumberEIS-MDM-15PH048B-A174-1E
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15PH048B-A174-1E
Related LinksMDM-15PH04, MDM-15PH048B-A174-1E Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15PH048B-A174-1E Details Description
Related parts for MDM-15PH048B-A174-1E
CONN EDGECARD PCI 184PS .05 3.3V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES 20K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 36-72VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
CONTACT SLE SKT 1 = 25PC BAG datasheet.pdf
RES SMD 309K OHM 1W 1812 WIDE datasheet.pdf
FIXED IND 1.3UH 10.5A 11.8 MOHM datasheet.pdf
SR BTS WWINSL 2 ASY C datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10% 15V 2214 datasheet.pdf
DIODE SW 3A 400V 150NS DO-214AB datasheet.pdf