ITT Cannon, LLC MDM-15PHC20L
MDM-15PHC20L picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15PHC20L
Brief Description
MICRO 15C P 3" WHT JACKS
Datasheet Download
MDM-15PHC20L.pdf
Availability of MDM-15PHC20L
QUANTITY
MDM-15PHC20L Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15PHC20L
Internal Part NumberEIS-MDM-15PHC20L
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15PHC20L
Related LinksMDM-15, MDM-15PHC20L Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15PHC20L Details Description
Related parts for MDM-15PHC20L
RES SMD 1M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC 4.35V O-D 10% TO92-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS .100 PRESSFT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
BOOT MOLDED STR SIZE 32 W/LIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V -9V 2W datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS BOX MNT SKT datasheet.pdf