ITT Cannon, LLC MDM-15PHC38L-A174
MDM-15PHC38L-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15PHC38L-A174
Brief Description
MICRO 15C P 20" WHT JACKS NI
Datasheet Download
MDM-15PHC38L-A174.pdf
Availability of MDM-15PHC38L-A174
QUANTITY
MDM-15PHC38L-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15PHC38L-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-15PHC38L-A174
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15PHC38L-A174
Related LinksMDM-15PH, MDM-15PHC38L-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15PHC38L-A174 Details Description
Related parts for MDM-15PHC38L-A174
TRANS NPN 100V 6A TO-220 datasheet.pdf
MODULE DDR2 256MB 240-DIMM datasheet.pdf
RECTIFIER BRIDGE 1000V 15A BU-5S datasheet.pdf
OSC XO 28.63636MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
RES 604K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH DIP datasheet.pdf
VSLMT,STR,SNB,USFT datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V 1W datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
RES SMD 3.09K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf