ITT Cannon, LLC MDM-15PHY01M3-A174
MDM-15PHY01M3-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15PHY01M3-A174
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 15C P 10CR /11 18" JS NI
Datasheet Download
MDM-15PHY01M3-A174.pdf
Availability of MDM-15PHY01M3-A174
QUANTITY
MDM-15PHY01M3-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15PHY01M3-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-15PHY01M3-A174
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15PHY01M3-A174
Related LinksMDM-15PHY, MDM-15PHY01M3-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15PHY01M3-A174 Details Description
Related parts for MDM-15PHY01M3-A174
TVS DIODE 10.2VWM DO201AE datasheet.pdf
RELAY REED SPDT 1A 12V datasheet.pdf
CAP CER 300PF 200V 1111 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 1.1K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HDR 9POS 0.100 SMD TIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 505MA 970 MOHM datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM R-TAB datasheet.pdf
RES SMD 18 OHM 5% 3W 2512 datasheet.pdf