ITT Cannon, LLC MDM-15PHY11B-A174
MDM-15PHY11B-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15PHY11B-A174
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 15C P 10CR /11 36" NI
Datasheet Download
MDM-15PHY11B-A174.pdf
Availability of MDM-15PHY11B-A174
QUANTITY
MDM-15PHY11B-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15PHY11B-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-15PHY11B-A174
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15PHY11B-A174
Related LinksMDM-15PH, MDM-15PHY11B-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15PHY11B-A174 Details Description
Related parts for MDM-15PHY11B-A174
CAP THIN FILM 10PF 25V 0402 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
IC ACTIVE BIAS CONTROLLER SOT343 datasheet.pdf
CHROMALIT ROUND 80CRI 22.5MM DIA datasheet.pdf
BOARD EVALUATION FOR KXRB5-2050 datasheet.pdf
RES 33.2 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 499 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 11K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156" datasheet.pdf
Connector Header 20 Position 0.100" (2.54mm) Tin Surface Mount datasheet.pdf
MICRO 15 F 8" YEL FLOAT datasheet.pdf