ITT Cannon, LLC MDM-15SH003L-A174
MDM-15SH003L-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15SH003L-A174
Brief Description
MICRO 15 F 18" RBW JACKS LP
Datasheet Download
MDM-15SH003L-A174.pdf
Availability of MDM-15SH003L-A174
QUANTITY
MDM-15SH003L-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15SH003L-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-15SH003L-A174
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15SH003L-A174
Related LinksMDM-15SH, MDM-15SH003L-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15SH003L-A174 Details Description
Related parts for MDM-15SH003L-A174
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CAP CER 1UF 16V X7R 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 870MA 260 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
Crystal 7.6800MHz 30ppm 12pF 80 Ohm -20°C - 70°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
CABLE 12COND 20AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V CML LOW 50PPM datasheet.pdf