ITT Cannon, LLC MDM-15SH041L-A174
MDM-15SH041L-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-15SH041L-A174
Brief Description
MICRO 15C S 120" RBW JACKS NI
Datasheet Download
MDM-15SH041L-A174.pdf
Availability of MDM-15SH041L-A174
QUANTITY
MDM-15SH041L-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-15SH041L-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-15SH041L-A174
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-15SH041L-A174
Related LinksMDM-15SH, MDM-15SH041L-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-15SH041L-A174 Details Description
Related parts for MDM-15SH041L-A174
SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 315V SNAP datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 100K OHM 5% 0805 datasheet.pdf
INSERT RJ45 JACK TO IDC CONN datasheet.pdf
RES 5.9 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 2.7UF 10% 15V AXIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 500V 3A AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V datasheet.pdf
MICRO 51 F 10" YEL FLOAT datasheet.pdf
OSC MEMS 16.9344MHZ CMOS SMD datasheet.pdf