ITT Cannon, LLC MDM-21PH016L-A174
MDM-21PH016L-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-21PH016L-A174
Brief Description
MICRO 21C P 6" RBW JACKS NI
Datasheet Download
MDM-21PH016L-A174.pdf
Availability of MDM-21PH016L-A174
QUANTITY
MDM-21PH016L-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-21PH016L-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-21PH016L-A174
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-21PH016L-A174
Related LinksMDM-21PH, MDM-21PH016L-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-21PH016L-A174 Details Description
Related parts for MDM-21PH016L-A174
IC VREF SERIES 4.096V 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 240K OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
SWITCH ROLLER SPST/NC 16A QC TER datasheet.pdf
CAP CER 3.3UF 50V X7R 1210 datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK 3.62"L X 3.62"W datasheet.pdf
IC FPGA 41 I/O 64TQFP datasheet.pdf
DIODE ZENER 39V 1W DO214AC datasheet.pdf
PCB CONN CARRIER 2.54MM datasheet.pdf
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ48B PG36 datasheet.pdf
IC VOLT COMPARATOR DUAL 8MSOP datasheet.pdf
PLUG W/ A CODED 1.0 M USB3 CABLE datasheet.pdf
IC REG 17V 5V 0.5A TO-220 datasheet.pdf