ITT Cannon, LLC MDM-21PH046M7
MDM-21PH046M7 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-21PH046M7
Brief Description
MICRO 21 M 72" RBW MIL HRDW
Datasheet Download
MDM-21PH046M7.pdf
Availability of MDM-21PH046M7
QUANTITY
MDM-21PH046M7 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-21PH046M7
Internal Part NumberEIS-MDM-21PH046M7
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-21PH046M7
Related LinksMDM-21, MDM-21PH046M7 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-21PH046M7 Details Description
Related parts for MDM-21PH046M7
BLOCK SUPPORT TS 32/35 KRG BN datasheet.pdf
IC MMIC LO NOISE HIGAIN 26-43GHZ datasheet.pdf
CONN RCPT 46POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
STAMP PAD-Z datasheet.pdf
2.5 APPLI-M 4CKT OP/EW W/POL datasheet.pdf
RES 1.2M OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
ZACK STRIP 10-SECT PRINT HORIZON datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CAP CER 8PF 9KV AXIAL datasheet.pdf
INSERTION TOOL datasheet.pdf
CONN HEADER 125POS VERT GOLD 2MM datasheet.pdf