ITT Cannon, LLC MDM-21SH058L
MDM-21SH058L picture photo
Mfg. Part Number
MDM-21SH058L
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 21C S 36" WHT JACKS
Datasheet Download
MDM-21SH058L.pdf
Availability of MDM-21SH058L
QUANTITY
MDM-21SH058L Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-21SH058L
Internal Part NumberEIS-MDM-21SH058L
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-21SH058L
Related LinksMDM-21, MDM-21SH058L Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-21SH058L Details Description
Related parts for MDM-21SH058L
IC TXRX/REGISTER 3ST 8BIT 24SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
CAP POLYMER 22UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
Connector Receptacle 16 Position 0.100" (2.54mm) Tin Surface Mount datasheet.pdf
RES SMD 140 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6200K 2SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 15VIN +/-3.3VOUT datasheet.pdf
RES 3.48K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
LED XML RGBW SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf