ITT Cannon, LLC MDM-25PH013K
MDM-25PH013K picture photo
Mfg. Part Number
MDM-25PH013K
Brief Description
CANMDM-25PH013K
Datasheet Download
MDM-25PH013K.pdf
Availability of MDM-25PH013K
QUANTITY
MDM-25PH013K Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-25PH013K
Internal Part NumberEIS-MDM-25PH013K
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-25PH013K
Related LinksMDM-25, MDM-25PH013K Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-25PH013K Details Description
Related parts for MDM-25PH013K
ADAPTER TERM STRIP JACK 8-32 BLU datasheet.pdf
IC BUFF TRI-ST ULP-A SC705 datasheet.pdf
SENSOR 50PSI 1/8-27NPT 1-5V datasheet.pdf
CONN SOCKET CRIMP MX36 GOLD datasheet.pdf
IC EEPROM 64KBIT 400KHZ 8TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 24PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
RES 261 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X15MM XCUT datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf