ITT Cannon, LLC MDM-25PHY01B-A174
MDM-25PHY01B-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-25PHY01B-A174
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 25C PIN 18" 10 COLORREP
Datasheet Download
MDM-25PHY01B-A174.pdf
Availability of MDM-25PHY01B-A174
QUANTITY
MDM-25PHY01B-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-25PHY01B-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-25PHY01B-A174
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-25PHY01B-A174
Related LinksMDM-25PH, MDM-25PHY01B-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-25PHY01B-A174 Details Description
Related parts for MDM-25PHY01B-A174
CONN HEADER 94POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
Connector Receptacle 48 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
IC CLK SOURCE SYSTEM PER 20-SSOP datasheet.pdf
TRIMMER 5K OHM 0.25W PC PIN datasheet.pdf
CONN RCPT IPASS VERT 36POS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W datasheet.pdf
RES 390 OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 950MA 182 MOHM datasheet.pdf
DIODE ZENER 47V 3W DO204AL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V datasheet.pdf