ITT Cannon, LLC MDM-25SH005K
MDM-25SH005K picture photo
Mfg. Part Number
MDM-25SH005K
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 25 F 30" RBW JACKS
Datasheet Download
MDM-25SH005K.pdf
Availability of MDM-25SH005K
QUANTITY
MDM-25SH005K Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-25SH005K
Internal Part NumberEIS-MDM-25SH005K
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-25SH005K
Related LinksMDM-25, MDM-25SH005K Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-25SH005K Details Description
Related parts for MDM-25SH005K
CONN RECEPTACLE 2POS .100 TIN datasheet.pdf
SW DIP EXT RCKR SEAL 10P TH 30V datasheet.pdf
IC DRIVER HALF BRIDGE OSC 8SOIC datasheet.pdf
IC HALL EFFECT SENS LATCH SOT89B datasheet.pdf
CONN HEADER .100" 14POS TIN PCB datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 16-SSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 46POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 24POS VERT 3.81MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf