ITT Cannon, LLC MDM-25SH009P
MDM-25SH009P picture photo
Mfg. Part Number
MDM-25SH009P
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 25C S 24" YEL JACKP
Datasheet Download
MDM-25SH009P.pdf
Availability of MDM-25SH009P
QUANTITY
MDM-25SH009P Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-25SH009P
Internal Part NumberEIS-MDM-25SH009P
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-25SH009P
Related LinksMDM-25, MDM-25SH009P Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-25SH009P Details Description
Related parts for MDM-25SH009P
OUTPUT MODULE AC 7MA 5VDC datasheet.pdf
IC CLK ZDB 9OUT 133MHZ 16SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 64.1VWM 103VC AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 22POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
SENSING BAND LIQUID LEAKS 1M datasheet.pdf
IC MONITOR UV/OV LP ADJ 6TSOT datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 858MA 288 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 60X40X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS BOX MNT PIN datasheet.pdf