ITT Cannon, LLC MDM-25SH020P-A174
MDM-25SH020P-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-25SH020P-A174
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 25C S 3" YEL JACKP NI
Datasheet Download
MDM-25SH020P-A174.pdf
Availability of MDM-25SH020P-A174
QUANTITY
MDM-25SH020P-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-25SH020P-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-25SH020P-A174
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-25SH020P-A174
Related LinksMDM-25SH, MDM-25SH020P-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-25SH020P-A174 Details Description
Related parts for MDM-25SH020P-A174
VARISTOR 360V 1.2KA DISC 9MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC BUFF/DVR HEX N-INV 14SOIC datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 43POS STRGHT PINS datasheet.pdf
CONN TERM BLK 10POS 3.81MM VERT datasheet.pdf
CON TERMINAL BLOCK SPRING CLAMP datasheet.pdf
FIXED IND 680UH 350MA 2.5 OHM datasheet.pdf
TRANS NPN 160V 0.7A NP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
RES 150K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN INSERT 9POS PIN datasheet.pdf