ITT Cannon, LLC MDM-25SH048P
MDM-25SH048P picture photo
Mfg. Part Number
MDM-25SH048P
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 25C S 48" RBW JACKP
Datasheet Download
MDM-25SH048P.pdf
Availability of MDM-25SH048P
QUANTITY
MDM-25SH048P Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-25SH048P
Internal Part NumberEIS-MDM-25SH048P
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-25SH048P
Related LinksMDM-25, MDM-25SH048P Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-25SH048P Details Description
Related parts for MDM-25SH048P
IC OPAMP GP 2MHZ RRO 8DIP datasheet.pdf
IC REG LDO 0.8V 0.8A TO220-5 datasheet.pdf
IC INT ONE-CHIP FRONT END 64VQFN datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 6.3V 10% 2910 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 16A SPDT datasheet.pdf
CONN HEADER 50POS DUAL 1MM SMD datasheet.pdf
Connector Receptacle 9 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS BOX MNT SKT datasheet.pdf
RES SMD 44.8K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf