ITT Cannon, LLC MDM-25SHC29K-A174
MDM-25SHC29K-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-25SHC29K-A174
Brief Description
MICRO 25C S 10" WHT JACKS NI
Datasheet Download
MDM-25SHC29K-A174.pdf
Availability of MDM-25SHC29K-A174
QUANTITY
MDM-25SHC29K-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-25SHC29K-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-25SHC29K-A174
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-25SHC29K-A174
Related LinksMDM-25SH, MDM-25SHC29K-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-25SHC29K-A174 Details Description
Related parts for MDM-25SHC29K-A174
RES SMD 332 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC BUS TRANSCVR 4BIT 16TSSOP datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0603 datasheet.pdf
IGBT 600V 80A 333W TO247-3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
CONN HDR 16POS 0.100 T/H datasheet.pdf
25POS F PC FILTER 830PF datasheet.pdf