ITT Cannon, LLC MDM-31PH010B-A174
MDM-31PH010B-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-31PH010B-A174
Brief Description
MICRO 31C P 30" YEL NI
Datasheet Download
MDM-31PH010B-A174.pdf
Availability of MDM-31PH010B-A174
QUANTITY
MDM-31PH010B-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-31PH010B-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-31PH010B-A174
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-31PH010B-A174
Related LinksMDM-31PH, MDM-31PH010B-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-31PH010B-A174 Details Description
Related parts for MDM-31PH010B-A174
IC PWR DIST SWITCH TRIPLE 16SOIC datasheet.pdf
QUICK SHRINK WRAP 60MMX100MM datasheet.pdf
M.I.C CAP HOUSING 5 POS. datasheet.pdf
TRANS FLYBACK LT3748 8UH SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
KK 156 HDR ASSY TIN 8POS datasheet.pdf
RES 1.33K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.90PF 10V NP0 0201 datasheet.pdf
POT 250K OHM 1/10W CARBON LOG datasheet.pdf
RES SMD 1 OHM 1% 3W 6327 datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 480MA 351 MOHM datasheet.pdf