ITT Cannon, LLC MDM-37PH048F-A174
MDM-37PH048F-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-37PH048F-A174
Manufacturer
Product Category
D-Sub Cables
Brief Description
MICRO 37C P 48" RBW FLOAT NI
Datasheet Download
MDM-37PH048F-A174.pdf
Availability of MDM-37PH048F-A174
QUANTITY
MDM-37PH048F-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-37PH048F-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-37PH048F-A174
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-37PH048F-A174
Related LinksMDM-37PH, MDM-37PH048F-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-37PH048F-A174 Details Description
Related parts for MDM-37PH048F-A174
CONN HEADER RTANG 5POS .156 TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EXTEND datasheet.pdf
SENS PRESSURE MOD 50PSIG GAUGE datasheet.pdf
IC FPGA 81 I/O 100TQFP datasheet.pdf
RES SMD 27 OHM 5% 1/4W 0805 datasheet.pdf
RES 150 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 3.9UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
FAIRLEAD BLOCK datasheet.pdf
AB 2C 2#8 PIN PLUG datasheet.pdf
CONN HEADER 5POS 2MM R/A SMD datasheet.pdf