ITT Cannon, LLC MDM-51PH025K-A174
MDM-51PH025K-A174 picture photo
Mfg. Part Number
MDM-51PH025K-A174
Brief Description
"MICRO 51C PIN 10"" RBW JACKS"
Datasheet Download
MDM-51PH025K-A174.pdf
Availability of MDM-51PH025K-A174
QUANTITY
MDM-51PH025K-A174 Order Process
Ship out your order
Specifications of MDM-51PH025K-A174
Internal Part NumberEIS-MDM-51PH025K-A174
FamilyD-Sub Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MDM-51PH025K-A174
Related LinksMDM-51PH, MDM-51PH025K-A174 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
MDM-51PH025K-A174 Details Description
Related parts for MDM-51PH025K-A174
BOX ALUM BLUE 2.25"L X 1.38"W datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS .100" SMD TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
EMERG STOP(RED) datasheet.pdf
CONN HDR 30POS R/A NO LATCH 10AU datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 5VIN 12VOUT SIP DL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W datasheet.pdf
DIODE ZENER 24V 3W DO216AA datasheet.pdf